Hör av dig!

Kontakta oss och boka in ett inspirerande möte!

  • info@fishyminds.se
  • 013 35 88 00
  • Badhusgatan 5, Linköping



Oskar Forsgren

VD & Creative Director

  • oskar@fishyminds.se
  • +46 (0)13 35 88 03
  • +46 (0)73 692 87 05

Hans Söderström

Projektledare

  • hans@fishyminds.se
  • +46 (0)13 35 88 01
  • +46 (0)70 835 88 01

Daniel Nilsson

Projektledare

  • daniel@fishyminds.se
  • +46 (0)13 35 88 04
  • +46 (0)70 741 39 68

Rasmus Arnell

VFX Artist

  • rasmus@fishyminds.se
  • +46 (0)13 35 88 02
  • +46 (0)73 024 72 86

Mirza Talovic

Motion Designer

  • mirza@fishyminds.se
  • +46 (0)73 845 00 44

Karoline Björk

Filmare & Redigerare

  • karoline@fishyminds.se
  • +46 (0)70 840 28 54

Christian Rydberg

Grafisk Designer

  • christian@fishyminds.se

Kanske du?

Vi söker fler medarbetare. Är du en kreativ och social person som är duktig på design eller animation? Kontakta oss så kan vi ta en kopp kaffe!